Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Хамам Київ > VIP Мрії Султана. Хамам для чоловіків

Оставить заявку

VIP Мрії Султана. Хамам для чоловіків

time-icon180 хв - 3200 грн
time-icon42-43 ℃

Дана програма призначена виключно для чоловічої половини відвідувачів і входить до переліку VIP-послуг салону. Після процедур досягається ефект повного розслаблення і зняття нервової напруги. Програма включає в себе:

ДЛЯ ДВОХ АБО ТРЬОХ ЗНИЖКА – 10%

  • Пропарювання в турецькій сауні при температурі 42-43 градуси за Цельсієм і абсолютної вологості протягом 15 хвилин. У процесі пропарювання тіло прогрівається і розслабляється, відбувається виведення з організму шлаків і токсинів. Під час прийому лазні фахівці наносять на тіло клієнта марокканське мило Бельді з евкаліптом, завдяки якому ороговілі ділянки шкіри розм’якшуються і піддаються усуненню без зусиль.
  • Пілінг турецькою рукавичкою Кесе дозволяє поліпшити кровообіг і підняти м’язовий тонус.
  • Обгортання глиною Гассул, що складається з різнотрав’я, допомагає виводити зі шкіри жири, шлаки і токсини. Крім цього, на відміну від звичайних косметичних продуктів, марокканська глина не сушить шкіру, а, навпаки, живить і зволожує її, підвищує тонус і покращує загальний вигляд. Багато чоловіків упереджено ставляться до обгортання, тому, якщо дана процедура їм не до вподоби, можна замість неї замовити мильний масаж. Він допомагає прискорити обмінні процеси в організмі і кровообіг.
  • Після процедури передбачені контрастні протоки водою з чаш.
  • Чаювання. Включає в себе пиття корисного трав’яного чаю і невимушений відпочинок в спокійній обстановці. Стопи поміщаються в мідний таз, в якому відбувається їх пропарювання в ароматному настої трав. Після цього проводиться акуратний точковий масаж через х / б рушник.
  • Фінал програми – антистресовий масаж усього тіла і голови 90 хвилин. Завдяки йому відбувається зняття втоми і головного болю, усунення нервозності, внутрішньої і м’язової напруги, досягнення розслабленості й умиротворення.