Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Хамам Київ > Ванільно-кокосовий Хамам

Оставить заявку

Ванільно-кокосовий Хамам

time-icon135 хв для одного - 1800 грн
time-iconдля двох - 10 % - 3240 грн
time-icon40 ℃

Кокосове масло давно відомо своїм ефектом для досягнення краси і здоров’я – досвідчені жінки застосовують його здавна, живлячи і зволожуючи ним шкіру. Це масло – справжнє джерело корисних речовин. Ця програма являє собою процедуру, в якій всі корисні особливості екзотичного фрукта розкриваються на 100%.

Легкі ванільні нотки тільки доповнять основний ефект програми.

Послуга кокосового Хамаму включає в себе:

  1. Пропарювання при комфортному температурному показнику 40 градусів. Пропарювання проходить на теплому мармуровому столі – під час процедури з організму усуваються всі негативні речовини. Після закінчення 15 хвилин фахівець проводить пілінг тіла скрабом, який видаляє з шкіри всі зайві частинки: ороговілі і омертвілі клітини. Після цієї процедури шкіра стає більш ясною, чистою і м’якою.
  2. Обмивання шкіри відбувається м’якою комбінованою протокою зі спеціальних чаш.

Потім на тіло наноситься суміш, у складі якої присутнє масло кокоса. Завдяки правильним масажним рухам покращується кровообіг і обмін речовин в організмі, забезпечується повний контакт косметичного продукту зі шкірою. Етап завершують контрастні поливи теплою і прохолодною водою.

  1. Відпочинок в СПА-зоні за чашкою ароматного трав’яного чаю.
  2. Після приємного відпочинку, відвідувачеві пропонується перейти в кімнату, де фахівець виконає антистресовий масаж на кокосовій олії, тривалістю 45 хв.

Масаж покращує роботу дихальної, нервової і кровоносної систем.