Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > День Святого Валентина > Stone – терапія для двох

  Оставить заявку

  Stone – терапія для двох

  time-icon90 хв - 1700 грн за двоих

  Це унікальна терапія теплим камінням користується великою популярністю серед відвідувачів масажних процедур. Завдяки сеансу такого масажу, настає глибока релаксація, відновлення сил, почуття умиротворення і спокою. Це дуже древній вид масажу, що зародився на далекому Сході. Люди вірили, що камені здатні об’єднувати в собі чотири основні стихії, накопичувати цілющу енергію і нейтралізувати будь-який негатив, який накопичується в тілі і аурі. Як результат процедури поліпшується лімфоток і кровотік, усуваються застої і набряки в організмі, йдуть спазми і болі в м’язах, головний біль, нормалізується артеріальний тиск, поліпшується сон і психологічний стан.

  Стоун-терапія Київ це масаж гарячими каменями вулканічного походження. Ці камені є осколками застиглої лави, тому просякнуті вулканічної енергетикою. При взаємодії зі шкірою, ця енергетика взаємодіє з енергетичними потоками в організмі людини. Масаж гарячим камінням дарує глибоке розслаблення, прибирає втому, знімає стрес і головний біль, покращує настрій.

  Зазвичай для терапії потрібні півплощини і гладкі базальтові камені. Базальт довго зберігає тепло, добре розслабляє м’язи і пом’якшує тканини. Його добувають в Індонезії, на Гавайських островах і в інших країнах.

  У масажу натуральним гарячим камынням э величезна кількість переваг. Він не тільки звільняє від фізичної втоми, а й стабілізує роботу нервової системи. Крім того, стоун-терапія позитивно впливає на енергетичні процеси:

  • Сприяє розкриттю чакр.
  • Покращує енергетичний обмін, насичує вулканічною енергетикою.

  Також масаж гарячим камінням дозволяє усунути токсини і шлаки з організму, прискорити кровообіг і лімфоток, прибрати м’язові спазми і «застої», підвищити природну пружність і еластичність шкіри, оптимізувати вагу за рахунок активізації обмінних процесів в організмі. Стоун-терапія рекомендується людям, що страждають неврологічними захворюваннями, або тим, чиє життя і робота пов’язані з постійними стресами і напругою.