Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Масаж > Спортивний масаж

  Оставить заявку

  Спортивний масаж

  time-icon60 хв - 750 грн

  Професійні спортсмени і активні люди, напевно, хоч раз побували на такому вигляді масажу. Він розроблявся спеціально для підготовки спортсменів до тренувань і змагань. Допомагає підвищити витривалість, знизити рівень втоми і відновити м’язовий тонус після тривалих фізичних навантажень.

  В результаті людина відчуває легкість в м’язах і в усьому тілі, усувається відчуття втоми, поліпшується потік крові і обмін речовин в організмі, шкіра стає більш еластичною і пружною, пори розширюються, що тягне за собою активізацію потових залоз, які виводять шкідливі речовини з організму разом з потом.

  Спортивний массаж Київ: показання

  Такий масаж знижує ймовірність травмування м’язів, переохолодження, покращує роботу серцево-судинної системи. Якщо спортсмен працює на швидкість, то рухи масажиста будуть швидкими і різкими. Якщо ж людині необхідно довго займатися фізичними навантаженнями, масажист буде проводити процедуру повільними рухами.

  Застосовується для удосконалення фізичних можливостей і збільшення працездатності спортсменів. Він становить одну з ланок в ланцюзі спортивного тренування. Застосування цього виду масажу сприяє якнайшвидшому досягненню спортивної форми, а також її утриманню. Крім того, спортивний масаж є хорошою підготовкою для участі в змаганнях, а також допомагає боротися з втомою.

  Спортивний массаж: рекомендації

  Перед масажем рекомендуємо замовити пропарювання в Хамамі 15 хвилин, завдяки йому розм’якшуються м’язи, а також зменшується біль в суглобах і м’язах, викликаний спазмом, активізуються обмінні процеси в організмі.

  Вартість – 390 грн для однієї людини, для двох – 590 грн. У вашому розпорядженні: халат, банний рушник, одноразова білизна і тапочки.

  За бажанням можна замовити додаткове масло: кокосове, арганове, аргалі + вербена, аргалі + іланг-іланг, масло какао. Вартість – 100-200 грн.