Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > SPA Весняна грація

  Оставить заявку

  SPA Весняна грація

  time-icon120 хв(обличчя + тіло) - 1800 грн

  Спа весняна грація – пілінг, релакс, масаж

  З першими променями весняного сонця природа оживає, розквітаючи різноманіттям барв. В душі кожної жінки, відповідно зовнішньому світу, теж розпускаються пишні бутони первоцвітів. Важливо заповнити енергію, розтрачену за час зимової холоднечі, і зробити це краще за все в рамках SPA-програми «Весняна грація».

  Комплексна процедура надає комплексну дію на всі функції жіночого організму, активізує основні механізми, живить тіло, призводить його в тонус і насичує енергією сонця.

  Вартість весняної спа програми

  Фахівці рекомендують попередньо замовити послугу пропарювання в хамамі. У поєднанні з п’ятнадцятихвилинним сеансом весняний спа в Києві стає значно ефективнішим. Нейтралізується неприємний біль у м’язах, активізуються обмінні процеси, поліпшується кровообіг. Ціна пропарювання в Хамамі становить близько 390 гривень за одну людину і 590 гривень за двох.

  Комплексна програма весняного пробудження включає в себе кілька основних етапів:

  1. Виноградний пілінг тіла в спа-кабінеті. Процедура делікатно усуває омертвілі клітини шкіри і активізує регенеративні процеси, прискорює вироблення колагену, робить шкіру більш гладкою і пружною.
  2. Антистресовий масаж усього тіла маслом виноградної кісточки усуває наслідки хронічної втоми, активує основні захисні механізми організму, покращує настрій і підвищує загальний тонус.
  3. Фахівці нашого салону пропонують унікальну новинку – виноградне обгортання за допомогою виноградної пудри. Активні компоненти живлять шкіру антиоксидантами і мікроелементами, надаючи їй здоровий вигляд.
  4. Кокон-пілінг обличчя із застосуванням коконів тутового шовкопряда. Склад – 100% шовк. Процедура націлена на інтенсивне очищення пір і регенерацію відмерлих клітин.
  5. Індійський масаж обличчя і голови. Процедура надає терапевтичну дію при стресах, психозах і хронічній втомі. Запобігає розвитку захворювань центральної нервової системи і дарує незабутнє відчуття блаженства.

  SPA-програма весняна грація

  З настанням перших теплих днів природа сама запускає всі необхідні біологічні процеси в нашому організмі. На жаль, божевільний ритм життя запобігає їх роботі. Тоді на допомогу приходять справжні професіонали. Використовуючи силу природи, експерти краси допоможуть кожному налаштувати гармонійні зв’язку з навколишнім світом.