Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Спа програма Luxury Gold в Києві

  Оставить заявку

  Спа програма Luxury Gold в Києві

  time-icon90 хв - 950 грн

  Спа програма з колоїдним золотом в спа салоні

  З давніх-давен серед людей побутує думка, що золото має якісь магічні властивості, здатні омолодити шкіру. Дорогоцінний метал завжди вважався символом багатства, краси і удачі, залучав здоров’я і підкреслював статус людини в суспільстві. Давня легенда говорить, що Клеопатра в свої 40 років виглядала як юна дівчина, оскільки кожен вечір перед сном одягала маску, зроблену з чистого золота.

  Застосування зовнішніх косметичних засобів, виготовлених на основі цього металу, згадується в книгах Стародавнього Єгипту та Греції. Навіть сьогодні, в епоху сучасних технологій, багато цілителів з Індії і Японії продовжують лікувати людей такими засобами, позбавляючи від передчасного старіння і різних шкірних захворювань. Сучасні засоби зроблені за старовинними рецептами і в той же час – з застосуванням результатів новітніх досягнень науки. Сьогодні майже всі косметологи застосовують золото, яке виконує відразу кілька важливих функцій. Жовтий метал має бактерицидний ефект, сприяє збереженню вологи і швидкому всмоктуванню поживних компонентів.

  Однією з найважливіших функцій цього металу є швидке транспортування кисню глибоко в шкіру – це призводить до розкриття клітинного дихання, поліпшенню енергообміну. Косметика, виготовлена ​​на основі золота, має характерні відмітні риси:

  1. Проводить поживні речовини і кисень в шкіру і волосся, сприяючи проникненню в глибокі шари шкіри, прекрасно засвоюється.
  2. Прискорює поділ клітин, стимулює вироблення природного колагену, сприяє омолодженню шкіри.
  3. Насичує обличчя і шкіру голови вологою, активує необхідні процеси в організмі: покращує кровотік і лімфоток.
  4. Не окислюється, виводить з організму шлаки, токсини і важкі метали.

  Результатом використання такої косметики будуть помітні дуже швидко – шкіра стане м’якою, еластичною, більш гладкою і рівною.

  Замовити неймовірну послугу Luxury Gold можна у нас в СПА-салоні. Вона містить в собі:

  1. Очищення шкіри, м’який пілінг.
  2. Проведення масажу з біозолотом і ефіром чорної ікри.
  3. Укладання на обличчя пластифицирующей маски, після чого проводиться нанесення сироватки з елементами золота і ефірами цілющих рослин.
  4. Нанесення на повіки крему, що попереджає передчасне старіння.

  Відвідати наш салон ви можете на ВДНГ Пориньте в розкішний світ золота – нова програма гідна справжніх королев!