Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > SPA-програми > Спа програма для чоловіків

Оставить заявку

Спа програма для чоловіків

time-icon100 хв - 1400 грн

Спа-програма сприятливо впливає на загальний стан організму, покращує самопочуття, підвищує тонус, має антистресову дію.

Spa для чоловіків дозволить зберегти сексуальність і привабливість – жодна дівчина не встоїть перед вашим пружним і естетичним тілом. Крім фізіологічного впливу на тканини, терапія надає особливий вплив і на основні функції центральної нервової системи: запобігає розвитку неврозів, усуває ознаки хронічної втоми, призводить до загальної гармонії внутрішній світ, позитивно впливає на настрій, акумулює енергію.

Спа для чоловіків (Київ): запорука ефективної терапії

Співробітники нашого салону настійно рекомендують клієнтам попередньо підготувати тіло до процедури. Для досягнення найкращих результатів буде досить пятнадцатихвилинного пропарювання в Хамамі. Ціна такої послуги сплачується додатково і становить 390 гривень для однієї людини і 590 гривень для двох гостей. У вартість входить комплект одноразової білизни, тапочки, халат і рушник.

Терапія пропарювання розігріває м’язи, робить їх більш еластичними, нейтралізує біль і спазми, покращує кровопостачання і прискорює обмінні процеси.

Сучасний spa салон для чоловіків: що ми готові запропонувати клієнтові

Завдяки інноваційному підходу до організації спа, ми досягли найвищих результатів у косметологічній області – вдячні клієнти відзначають, що вже після першої процедури змогли відчути зміни в своєму тілі. Комплексна спа програма для чоловіків включає в себе кілька основних процедур:

  1. Делікатний пілінг тіла кавово-тростниковим скрабом. Косметичний засіб сприятливо впливає на шкіру: відлущує відмерлі клітини і активізує їх якнайшвидшу регенерацію. Експерти краси застосовують багаті активними елементами ефірні масла. Завдяки їх компонентному складу шкіра стає більш зволоженою і пружною, ліквідуються ознаки передчасного старіння, оптимізується водний баланс.
  2. Релакс-масаж ефірними маслами – ароматерапія проти втоми і стресу. Така процедура допомагає нормалізувати психо-емоційний фон і усунути ознаки хронічної втоми. Рекомендується до застосування чоловікам з напруженим робочим графіком і підвищеною відповідальністю.
  3. Спа день для чоловіків включає в себе і особливий за своєю природою індійський масаж голови. Технологія його застосування була відома східним майстрам ще понад чотири тисячі років тому.
  4. Спа салон для чоловіків (Київ) пропонує закінчити терапію задоволення приємним розслаблюючим відпочинком за чашкою ароматного натурального чаю.

Spa процедури для чоловіків дозволяють нашим клієнтам відчувати себе більш впевненими і щасливими. Дивовижний ефект досягається шляхом комплексного впливу на основні функції організму і гармонізації внутрішніх потоків енергії. Така технологія призводить до негайних результатів уже після першого застосування.

 

Spa для чоловіків – ваш шлях до успіху!