Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > SPA Молодість Імператриці

  Оставить заявку

  SPA Молодість Імператриці

  time-icon120 хв - 1800 грн за одного
  time-icon120 хв - 3600 грн за двох

  СПА-програма для дівчат «Молодість Імператриці» – це цілий комплекс косметологічних процедур і оздоровляючих масажів, які подарують організму красу, силу і здоров’я. Сеанс триває 120 хвилин – цього часу достатньо, щоб сповна насолодитися запропонованими послугами і оздоровити організм. Незважаючи на те, що фахівці рекомендують проводити п’ять-сім сеансів для досягнення ефекту, досить буде одного-двох комплексних процедур для отримання потрібного результату.

  Особливості СПА-програми

  Відвідування даної програми стане справжнім подарунком для будь-якої жінки і дівчини в будній або святковий день. Вона розроблена таким чином, щоб комплексно впливати на всі головні зони тіла, очищаючи організм від шлаків, розслабляючи шкіру і відновлюючи пошкоджені клітини. В програму входять такі послуги:

  1. Японський масаж обличчя Кобідо, який проводиться на натуральній Аргановій олії.
  2. Китайський масаж Шиацу для досягнення розслаблення і урівноваження емоційного балансу.
  3. Масаж голови покращує кровотік в організмі.
  4. Маска «Сяйво 20 трав» для обличчя допомагає відновлювати шкіру, очищати пори, насичувати тканини корисними природними речовинами і мінералами.
  5. Палсинг масаж для всього тіла, який відрізняється пульсаційною технікою проведення.
  6. Теплий компрес з натурального трав’яного відвару для обличчя.
  7. Демакіяж, очищення шиї, обличчя та тіла натуральними косметичними засобами високої якості.

  Всі процедури проходять в теплому затишному приміщенні, де грає приємна розслаблююча музика, а фахівці – масажисти і косметологи, прекрасно знають свою справу. Жінкам, які бережуть свою молодість, красу і здоров’я, рекомендується регулярно відвідувати цю процедуру в нашому салоні – все послуги надані за вигідними цінами.