Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Масаж > Масаж стоп

  Оставить заявку

  Масаж стоп

  time-icon30 мин - 400 грн

  Масаж стоп – це високоефективна, універсальна, доступна і абсолютно безпечна система діагностики і лікування шляхом впливу на активні точки і рефлекторні зони, розташовані на стопах. При виконанні рефлекторного масажу стоп проходять болі в хребті, підвищується імунітет, відновлюється кровообіг, проходять набряки ніг, зникають серцеві болі, поліпшується робота легень, печінки, шлунка, регулюється рівень цукру в крові, спостерігається поліпшення зору та ін.

  Рефлекторні зони розташовані на стопах, і кожна зона має певний зв’язок з якоюсь частиною людського тіла. Регулярний масаж ніг проводиться або з метою профілактики, або з метою лікування якогось захворювання. За допомогою точкового масажу виявляється і усувається причина порушення енергетичногобалансу, виводяться токсини і шлаки з організму, після чого нерідко призначається сеанс рефлекторного масажу.

  Виконання даної процедури дозволяє привести в порядок кісткову систему, поліпшити обмін речовин і приплив крові, знизити рівень нервового стресу, надмірного збудження, а також підвищити захисні властивості імунної системи.