Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Хамам Київ > Пропарювання в хамамі
Преимущества и недостатки турецкого хамама

  Оставить заявку

  Пропарювання в хамамі

  time-icon20 хв - 480 грн - для одного
  time-icon20 хв - 780 грн - для двох
  time-icon20 хв - 950 грн - для трьох
  time-icon38-42 ℃

  Відвідування Хамаму дозволяє отримати не тільки фізичне розслаблення, а й гармонію емоційного і психологічного стану. Приємна турецька сауна подарує кожному приємне відчуття легкості і розслаблення. Крім того – це ідеальний варіант для тих, хто не переносить високі температури, страждає проблемами з серцем або тиском. Висока вологість і помірна температура від 36 до 42 градусів за Цельсієм дозволяє створювати комфортний мікроклімат, в якому можуть знаходитися навіть діти.

  Користь турецької сауни відчутна вже після першого прийому: відновлюється правильне дихання за рахунок ефекту інгалятора в приміщенні, поліпшується кровообіг, усуваються застійні явища, хронічна втома, головний біль і м’язові спазми. Процедура проводиться на теплих столах з натурального мармуру, що дозволяє домогтися повного розслаблення і спокою.

  Прийом турецького Хамаму рекомендується перед будь-яким масажем або спа-програмою, в якій не передбачено Хамам. У вашому розпорядженні: халат, банний рушник, одноразова білизна і тапочки, вода з лимоном.