Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Педикюр комбінований (з пяточками)

  Оставить заявку

  Педикюр комбінований (з пяточками)

  time-icon45 хв - 380 грн | для жінок
  time-icon45 хв - 400 грн | для чоловіків

  Комбінований педикюр являє собою абсолютно нову методику наведення краси. Особливо популярна послуга комбінованого педикюру серед тих відвідувачів, яким з яких-небудь причин класична процедура не підходить. Не всі добре переносять розпарювання ніг і подальшу чистку з використанням спеціальних інструментів. Крім того, дана послуга відмінно підійде тим, хто страждає від тендітних і схильних до розслоювання нігтів, з постійно розростаючою кутикулою і занадто чутливою ​​шкірою. Комбінуючи різні методики наведення педикюру, можна домогтися чудового ефекту: красивих і доглянутих ніг незалежно від того, в якому стані вони перебували спочатку.

  Особливості комбінованого педикюру

  Як відомо, існує класичний педикюр, який роблять за допомогою розпарювання шкіри, і апаратний, який проводиться по сухій поверхні. Комбінований педикюр – це поєднання обох видів, яке увібрало в себе головні переваги двох процедур. Педикюр в салоні краси проводиться апаратним методом, коли мова йде про шкіру стоп, нігті ж обробляються фахівцями вручну. Головні переваги комбінованого педикюру:

  1. Мінімальний ризик травматизму. Якщо ви володієте чутливою шкірою, схильною до подразнення, буде краще відмовитися від спеціальних інструментів і скористатися послугою комбінованого педикюру.
  2. Безпека. Процедура проводиться протягом 45-60 хвилин, є повністю безпечною і не доставляє відвідувачам ніякого дискомфорту.
  3. Результат. Естетичні стопи і акуратні нігті гарантовані після одного сеансу.

  Проведення комбінованого педикюру

  Процедура проводиться в кілька етапів:

  1. Розм’якшення стоп. Виконується шляхом занурення ніг у теплу воду, наповнену запашною піною, ароматичними маслами та іншими косметичними засобами. Після цього проводиться масаж стоп з використанням скрабу.
  2. Обробка кутикули, нігтів і стоп. Процедура проводиться з використанням спеціальних косметичних гелів і кремів. Це основний етап педикюру, в ході якого стопи очищаються від бруду, грубої шкіри, а нігті – від кутикули. Їм надається акуратна естетична форма.
  3. Обробка нігтів. На даному етапі майстер проводить спеціальну обробку нігтів, яка запобігає розшаруванню і вростанню в шкіру в подальшому.

  Вартість комбінованого педикюру

  Ціна на класичний педикюр, всупереч поширеній думці, далеко не завжди дешевше ціни на комбінований. Однак, замовляючи послугу апаратно-класичного педикюру, ви можете бути впевнені, що шкіра не постраждає під час процедури, а сам процес буде виконаний з максимальним комфортом.

  Вартість процедури за 45 хвилин для жінок становить 380 гривень, для чоловіків – 400 гривень. Записатися на послугу в Києві ви можете за номерами, вказаними на сайті.

  В мережі Інтернет, в тому числі – на нашому сайті, ви можете знайти відгуки клієнтів, які побували в нашому салоні. Ймовірно, вони мотивують вас прийняти вірне рішення і записатися на комбінований педикюр. Телефонуйте – Ми раді кожному клієнту!