Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Масаж > Лімфодренажний масаж

  Оставить заявку

  Лімфодренажний масаж

  time-icon60 хв - 650 грн

  Лімфодренажний масаж – це фізичний вплив на певні лінії тіла по напрямку лимфотока з метою нормалізації і посилення роботи лімфатичної системи організму. Система лімфообігу виводить з клітин і тканин організму накопичені шлаки і токсини, вона відіграє важливу роль в обміні речовин, і її нормальна робота є гарантом гарного самопочуття, життєвої енергії і квітучого зовнішнього вигляду.

  Масаж лімфатичних судин є профілактикою порушення функціонування системи, а також сприяє нормалізації виведення непотрібних речовин і зайвої рідини з організму.

  Досягається профілактика варикозного розширення вен, усуваються набряки, отримані в результаті травм, а також набряки лімфатичного типу. Цей масаж – найкраща профілактика ожиріння, або безпосереднє лікування хвороби. Проходити масаж рекомендується курсами по 8-12 процедур два рази в рік. Крім того, він використовується в якості техніки масажу в програмі, спрямованій на боротьбу з целюлітом.

  Лімфодренажний масаж: рекомендації

  Перед масажем рекомендуємо замовити пропарювання в Хамамі 15 хвилин, завдяки йому розм’якшуються м’язи, а також зменшується біль в суглобах і м’язах, викликаний спазмом. Ця послуга оплачується додатково! Вартість – 390 грн для однієї людини, для двох 590 грн. У вашому розпорядженні: халат, банний рушник, одноразова білизна і тапочки.