Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > SPA-програми > Кокосовий спа Київ

Оставить заявку

Кокосовий спа Київ

time-icon120 хв для одного - 1400 грн
time-iconдля двох - 2800 грн

Користь кокосового компонента була відзначена ще нашими предками. Рослинний екстракт кокоса позитивно впливає на шкіру, активізує вироблення колагену, має яскраво виражений ефект омолодження.

Нашими експертами в області косметології була розроблена унікальна кокосова спа-програма, націлена на комплексне зволоження шкіри і насичення її клітин активними компонентами.

Послуга не тільки приводить в тонус основні обмінні і захисні функції організму, але і володіє відмінним антистресовим ефектом, позбавляючи від негативних наслідків хронічної втоми. COCONUT SPA рекомендується як в лікувальних, так і в профілактичних цілях. Унікальні компоненти в складі кокосового масла дозволяють усунути ознаки раннього старіння.

Spa-програма Кокосовий спа

Процедура включає в себе кілька основних етапів, завдяки яким комплексно впливає на організм на всіх рівнях:

  1. Делікатне скрабування із застосуванням унікальних рослинних мікрокомпонентів. Ефективне усунення ороговілих і відмерлих клітин. Шкіра стає більш еластичною і пружною, активізується швидке вироблення колагену.
  2. Масаж на кокосовій олії чудово омолоджує тіло, зволожує шкіру, надає їй здоровий блиск, ліквідує набряклості. Нормалізується психоемоційний фон – більше ніяких стресів і неврозів!
  3. Обгортання на основі кокосового масла – унікальна процедура, націлена на зволоження шкіри, нормалізацію водного балансу клітин.
  4. Індійський масаж обличчя і голови – це старовинна технологія, відома древнім народам ось уже більше чотирьох тисяч років. Процедура нормалізує кровообіг і підвищує загальний тонус організму. Володіє прекрасним антистресовим ефектом, такий масаж підвищує настрій і гармонізує загальний стан.
  5. Спа-програма завершується приємним чаюванням і відпочинком.

Рекомендуємо перед програмою замовити пропарювання в Хамамі. Сеанс такої терапії максимально розслаблює тіло, ліквідує спазми і болі в м’язах. Шкіра очищена від шлаків і шкідливих токсинів і готова насичуватися активними елементами.

Spa-програма Кокосовий спа – це унікальна за своїм складом процедура, яка сприятливо впливає на всі функції організму. Нормалізує обмінні процеси, спа активізує основні процеси, пробуджує тіло, усуваючи ознаки втоми.