Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Масаж > Класичний масаж
Массаж с маслом

  Оставить заявку

  Класичний масаж

  time-icon60 хв - 700 грн
  time-icon90 хв - 900 грн

  При загальному масажі впливу піддається все тіло. Завдяки загальному масажі шкіра очищається від відмерлих клітин, зволожується, підвищуються захисні властивості шкіри і всього організму, омолоджується шкірний покрив, розслабляються основні групи м’язів, проходить втома, поліпшується працездатність організму, поліпшується тонус судинної стінки, з організму виводяться шлаки і шкідливі речовини, проходить напруга , поліпшується стан нервової системи, всі органи починають працювати більш злагоджено і чітко, проходять млявість і головний біль.

   

  Перед масажем рекомендуємо замовити пропарювання в Хамамі 20 хвилин, завдяки йому розм’якшуються м’язи, а також зменшується біль в суглобах і м’язах, викликана спазмом. Ця послуга оплачується додатково! Вартість – 480 грн для однієї людини, для двох 780 грн. У вашому розпорядженні: халат, банний рушник, одноразова білизна і тапочки.

   

  За бажанням можна замовити додаткове масло: арганове, аргалі + вербена, аргалі + іланг-іланг, масло какао. Вартість – 100-200 грн.