Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Масаж > Класичний масаж

Оставить заявку

Класичний масаж

time-icon60 хв - 600 грн
time-icon90 хв - 770 грн

При загальному масажі впливу піддається все тіло. Завдяки загальному масажі шкіра очищається від відмерлих клітин, зволожується, підвищуються захисні властивості шкіри і всього організму, омолоджується шкірний покрив, розслабляються основні групи м’язів, проходить втома, поліпшується працездатність організму, поліпшується тонус судинної стінки, з організму виводяться шлаки і шкідливі речовини, проходить напруга , поліпшується стан нервової системи, всі органи починають працювати більш злагоджено і чітко, проходять млявість і головний біль.

 

Перед масажем рекомендуємо замовити пропарювання в Хамамі 15 хвилин, завдяки йому розм’якшуються м’язи, а також зменшується біль в суглобах і м’язах, викликана спазмом. Ця послуга оплачується додатково! Вартість – 390 грн для однієї людини, для двох 590 грн. У вашому розпорядженні: халат, банний рушник, одноразова білизна і тапочки.

 

За бажанням можна замовити додаткове масло: кокосове, арганове, аргалі + вербена, аргалі + іланг-іланг, масло какао. Вартість – 100-200 грн.