Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Гречаний масаж

  Оставить заявку

  Гречаний масаж

  time-icon90 хв - 850 грн

  Гречаний, або, як його ще називають, старослов’янський масаж люди знають з давніх часів. Для нього застосовується гречана крупа, заздалегідь підігріта і насипана в спеціальні мішечки. Призначена для одноразового застосування. Легкий аромат гречки нагадує про тепло, будинку, створює атмосферу затишку і спокою. М’яке тепло ідеально поєднується з ніжним ароматом, врівноважуючи емоційний фон відвідувача.

  Однак, слід пам’ятати, що масаж гречкою в Києві має свої протипоказання: наприклад, при наявності у людини серйозних проблем з суглобами, остеохондрозу та інших хворобах. Тепла гречка має анестезуючий ефект, а тому може істотно полегшувати або навіть зовсім усувати болю в суглобах і м’язах, повертаючи людині здоров’я і активність. При накладанні мішечків з підігрітою крупою до різних точок, про які знають фахівці нашого салону, можна позбавити клієнта від болю в животі, проблем з кишечником і іншими хворобами системи шлунково-кишкового тракту. Крім того, процедура має відхаркувальний ефект, що дуже корисно для курців.

  Масаж гречаним мішечками в Києві благотворно позначається на шкірі – вона стає гладкою, ніжною і злегка бархатистою. Нерідко процедура застосовується при антицелюлітних масажах. Тепло, яке виходить від підігрітою крупи, наповнює капіляри кров’ю і покращує її циркуляцію в організмі.

  Фахівці рекомендують проводити масаж курсом, оскільки єдина процедура, звичайно, не дасть належного ефекту. Ми пропонуємо проведення дев’яти сеансів через день – такий підхід дасть найкращий результат. Однак, при досягненні значущого ефекту, кількість сеансів можна скоротити до семи.

  Гречаний масаж Київ: ціна

  Багатьох відвідувачів турбує вартість послуги – ми надаємо клієнтам найбільш вигідні розцінки на всі види масажів, включаючи гречаний. Підсумкова ціна залежить від таких факторів:

  • Кількість сеансів. Кожен сеанс оплачується окремо, при бажанні клієнт може замовити комплексну процедуру, що складається з семи або дев’яти сеансів.
  • Тривалість процедури. Рекомендована тривалість – 90 хвилин.

  Звертайтеся в салон – ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і вигідні ціни на гречаний масаж.