Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Гавайский массаж Ломи-Ломи

  Оставить заявку

  Гавайский массаж Ломи-Ломи

  time-icon105 хв - 980 грн

  Назва даної масажної техніки можна перевести з гавайської мови як «м’який дотик оксамитової лапи задоволеного кота». Він позбавляє від стресу і нападів паніки, знімає збудженість і загальмованість. Він сприяє поліпшенню пам’яті і сприйняття, нормалізує кров’яний тиск. Дана техніка допомагає впоратися з больовими відчуттями будь-якого походження, покращує травлення і слух, допомагає при астмі. Масаж ломі-ломі дозволяє повністю відновити організм людини на фізичному, психоемоційному та духовному рівнях. Дана техніка масажу дозволяє активізувати сприйняття і звільнитися від старих емоцій. При цьому творчі здібності людини зростають. Думки прояснюються і стають позитивними.

  Особливістю даного виду масажу є поширення ефекту не тільки на фізичне тіло людини, але і його емоційний і духовний стан. Гавайський метод проведення масажу звільняє позитивну
  енергію, що сприяє підвищенню бажання жити, почуття радості і достатку життям. Якщо говорити про фізичне тіло, то такий масаж здатний омолоджувати організм, стимулювати роботу кровоносної системи, очищати організм від шлаків і токсинів, покращувати роботу серцево-судинної системи і шлунково-кишкового тракту. Говорячи про емоційний вплив, гавайська техніка допомагає усунути відчуття тривожності, апатії і смутку, прибрати почуття провини і сумніви. Для профілактики і лікування рекомендується курс з 5-10 сеансів, які слід проводити кожні 2-3 дні.