Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Фітнес масаж

  Оставить заявку

  Фітнес масаж

  time-icon60 хв - 650 грн
  time-icon90 хв - 770 грн

  Послуга фітнес масажу в Києві (фітнес-формуючий масаж)

  Унікальний фітнес-масаж обличчя і тіла, який пропонують фахівці нашого салону, дозволяє впоратися з різними дефектами, не вдаючись до хірургічних втручань, виснажливих спортивних навантажень і косметологічних ін’єкцій. Якісний фітнес-масаж дозволяє повернути шкірі пластичність і гладкість, зробити риси обличчя більш точеними, овал обличчя – виразним, а фігурі повернути елегантні контури.

  Послуги корекції тіла в Києві

  Фітнес-моделюючий масаж сьогодні дуже популярний серед зайнятих людей, яким просто ніколи займатися спортом, а також серед тих, хто хоче отримати результат, не докладаючи особливих зусиль. Головна мета цієї процедури – повернути тонус м’язів і розгладити шкіру. Перевагами такого масажу є:

  1. Поліпшується кровообіг і лімфоток, що дозволяє прибрати набряки на ногах, а також прискорити клітинний обмін речовин, в результаті чого будуть усунуті зайві жирові клітини.
  2. Усувається ефект «апельсинової кірки» на шкірі – вона стає більш м’якою, еластичною і рівною, також вирівнюється колір, стаючи більш світлим і привабливим.
  3. Тонізуються м’язи обличчя і тіла, завдяки чому шкіра вирівнюється і знову підтримує обличчя і фігуру, роблячи контури естетичними і виразними.

  Корекція фігури за допомогою масажу

  Професійний фітнес-форумуючий  масаж підтягує і розгладжує шкіру, завдяки чому повертається молодість, свіжість і краса. Він же дозволяє скорегувати фігуру, впливаючи на стегна, живіт і сідниці – проблемні зони більшості жінок. Для досягнення максимального ефекту рекомендується пройти повний курс масажу – це дозволить запобігти розвитку слідів старіння, зменшити або зовсім прибрати подвійне підборіддя, розгладити мімічні зморшки і усунути жирові клітини. Один сеанс фітнес-масажу триває 60-90 хвилин, в залежності від стану шкіри і побажань клієнта. Максимально ефективна корекція фігури досягається за 10-15 сеансів.

  Глибокий м’язовий масаж: тільки в нашому СПА-салоні

  Глибокий м’язовий масаж – ефективна процедура для тих, хто хоче зміцнити м’язи, зробити їх більш сильними і витривалими. Крім того, з віком слабшає тонус сполучної тканини, в результаті чого люди стикаються з розтяжками, в’ялістю шкіри і іншими неприємними наслідками. Підтримуючи сполучну тканину і м’язи за допомогою спеціального масажу, ви стимулюєте вироблення в організмі колагену, що сприяє швидкій регенерації тканин і підтримує роботу м’язів. Ефект глибокого масажу вражає:

  1. Покращується дихання. При систематичному курсі масажу можливо позбавлення від різних дихальних хвороб: трахеїту, бронхіту та інших.
  2. Підвищується тонус м’язів. Завдяки зміцненню мускулатури шкіра стає більш гладкою, еластичною і рівною, набуває здорового світлого коліру.
  3. Спалюються зайві жирові клітини. Правильно зроблений масаж дозволяє не тільки налагодити м’язову активність, але і прибрати клітини, які сприяють набору зайвої ваги.

  Професійний масаж в Києві

  Фітнес-масаж і глибокий м’язовий масаж роблять професійні майстри, які добре володіють різними техніками виконання. Крім того, в процесі процедури фахівці використовують якісні косметичні засоби: натуральні масла, молочко та інші засоби, які живлять, зволожують і розм’якшують шкіру, насичуючи її вітамінами і розгладжуючи зморшки, розтяжки і інші несприятливі вікові прояви. Співробітники нашого салону в точності знають, в яких випадках вибрати конкретний вид масажу, а також підкажуть, скільки сеансів потрібно для досягнення оптимального результату.

  Фітнес-масаж: ціна

  Ціни на послугу залишаються доступними для всіх, хто цінує свою молодість, красу і здоров’я. Один сеанс тривалістю 60 хвилин обійдеться клієнтові в 650 гривень, 90 хвилин – 770 гривень. Для досягнення найбільшого ефекту рекомендується пройти 10-20 сеансів, залежно від стану шкіри і особистих побажань. Записатися на послугу можна за вказаними на сторінці номерами – телефонуйте, і менеджери салону з радістю опишуть подробиці процедури і запишуть вас на сеанс на зручне для вас час.