Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Масаж > Ароматерапевтичний масаж
Массаж шеи — пользу сложно переоценить

  Оставить заявку

  Ароматерапевтичний масаж

  time-icon60 хв - 700 грн
  time-icon90 хв - 900 грн

  Ароматерапевтичний масаж поєднує в собі користь масажних маніпуляцій і лікувальну силу ароматичних речовин і благотворно впливає на роботу всього організму і психоемоційний стан людини. За допомогою спеціальних масажних прийомів ефірні масла вводяться в шкіру, після чого всмоктуються в лімфоток і кровообіг, поширюються по всьому організму і призводять до абсолютної гармонії душі і тіла. Секрет ароматерапії полягає в тому, що ефірні масла сприяють більш швидкому розігріву м’язів і шкіри, а вплив певних запахів дозволяє заспокоїтися і розслабитися.

  Проводиться по всьому тілу – для проведення сеансу необхідне застосування органічних ефірних масел і сумішей, які благотворно впливають на здоров’я людини незалежно від її віку та особливостей організму. Масла швидко проникають в шкіру, розслаблюють тіло і допомагають вивести негативні речовини з організму.

  Досягається ефект повного розслаблення, відчуття спокою, йде стрес і поліпшується загальне самопочуття людини.

  Перед масажем рекомендуємо замовити пропарювання в Хамамі 20 хвилин, завдяки йому розм’якшуються м’язи, а також зменшується біль в суглобах і м’язах, викликаний спазмом. Ця послуга оплачується додатково! Вартість – 480 грн для однієї людини, для двох 780 грн. У вашому розпорядженні: халат, банний рушник, одноразова білизна і тапочки.

  За бажанням можна замовити додаткове масло: арганове, аргалі + вербена, аргалі + іланг-іланг, масло какао. Вартість – 100-200 грн.