Miracle Spa > Услуги > Програми корекції ваги > Антицелюлітне обгортання STYX Cello gel

  Оставить заявку

  Антицелюлітне обгортання STYX Cello gel

  time-icon60 хв тотально - 700 грн

  Антицелюлітне обгортання STYX Gel Київ

  Термоактивні сухі антицелюлітні обгортання спеціальними гелями від відомої косметичної австрійської фірми STYX Naturcosmetic користуються величезною популярністю в різних СПА-салонах краси, оскільки роблять помітний вплив протягом короткого часу. Просимо взяти до уваги, що дана програма розрахована на курс вiд 8 процедур. Бронювання часу можливо тiльки при оплатi курсу, надається знижка – 10 %

  Антицелюлітні обгортання Стікс Cello Gel: ефективність

  Ефективність косметичних продуктів Cello Gel криється в грамотному поєднанні вуглеців у великих концентраціях, які мають виражений ангіотоніческім і липолитическим впливом. Молекулярна структура зазначених засобів є базою для проведення лімфодренажу, стабілізації функціонування рецепторів адипоцитів – альфа і бета. Впроваджуючи в загальний метаболізм організму, ці компоненти стабілізують метаболічні процеси, налагоджують ендогенний баланс організму.

  Cello Gel являє собою ефективну косметику, спрямовану на усунення целюліту і базується на ароматичної терапії і натуральної терапії – повноцінному усуненню проблем з надмірною вагою і целюліту, а також патологій, які зазвичай виявляються разом з ними. До складу косметичних продуктів входять компоненти з анорексигенним ефектом, завдяки чому у жінок в рази знижується апетит.

  Гелі даної лінійки можна розділити на чотири групи за наявністю термоактивних речовин: м’який, середній, сильний і екстра – всі вони використовуються в залежності від ступеня целюліту, особливостей шкіри і порядковим номером процедури корекції. Продукт «З ікрою і неролі», а також «Центелла», дещо відрізняються від перерахованих засобів складом, оскільки мають відновлювальні властивості.

  Антицелюлітне обгортання плівкою: алгоритм процедури

  Сухе Стікс-сповивання в Києві проводиться поетапно, але під час процедури співробітники СПА-салону дають клієнту теплу воду, зелений чай або гарячий напій на травах. В цілому, процес сповивання проводиться таким чином:

  1. На першому етапі професіонали консультують відвідувача, виявляють проблему, проводять огляд, після чого підключають термоодеяло для проведення процедури.
  2. Температура виставляється на 38-42 градуса Цельсія, в залежності від того, наскільки комфортно клієнту в тій чи іншій температурі.
  3. Гель наноситься рівномірно дуже тонко, головне – завдати його по всій лінії спини, а також стопи, живіт, стегна, плечі і руки, якщо обрана тотальна процедура антицелюлітного сухого обгортання гелем.
  4. Людина знаходиться в положенні стоячи, а співробітники салону рівномірно обертають його плівкою так, щоб не притискати судини. Починається обгортання від пальців на лівій нозі, далі пеленають праву кінцівку, потім – таз і груди. Плівкою також прикривається хребет і руки.
  5. Клієнт лягає на термоодеяло, його загортають і контролюють температуру.

  Стандартна тривалість styx обгортань проти целюліту становить приблизно 40-60 хвилин і складається з трьох етапів:

  1. Перший. Триває близько 15 хвилин і являє собою активізацію тканин людини, а також посилення кровотоку, кисневого насичення і мікроциркуляції. Через шкіру в організм проникають корисні речовини, здатні розщеплювати зайвий жир і усувати стінки фібринозних капсул. Як правило, в перші 5 хвилин жінки відчувають то раптовий жар, то напади ознобу.
  2. Другий. Стартує приблизно з 12-ї хвилини проведення і триває трохи більше півгодини. У цей час відбуваються потужні процеси, що стосуються венозних і лімфатичних аспектів, регенерується водно-сольова рівновага, зміцнюються клітинні захисні оболонки і судинні стінки, поліпшується обмінний процес. На цьому етапі жінки відчувають приємний наплив теплих хвиль.
  3. Третій. Тут відбувається процес активізації системи виділення, коли з організму починають виділятися шлаки, надлишок рідини, токсичні речовини, відбувається знищення надлишкової ваги. Тіло сильно потіє, загальна кількість поту часом досягає приблизно 650 мл.

   

  Після завершення всіх етапів Styx обгортання гелем термоодеяло розгортається, а плівка знімається. Тіло важливо протерти вологою матерією, щоб прибрати залишки косметичного засобу і продукти ліполізу. У воду співробітники додають ефірні масла і неролі для досягнення більшого ефекту.

  М’якими рухами, які провокують лімфодренаж, фахівці наносять на тіло спеціальний корсет з терапевтичним ефектом. Потім людина перевертається на живіт, таким же чином обробляється спина. З огляду на особливості антицелюлітних обгортань для схуднення, клієнт може сходити в туалет.

  Далі триває виконання антицелюлітного масажу, в процесі якого використовуються спеціальні масла фірми STYX Naturcosmetic в поєднанні з ефірними маслами. Мінімальний курс становить три процедури, але набагато краще пройти оптимальний, розрахований на 5-8 процедур. Якщо целюліт в запущеній формі або у людини сильне ожиріння, для досягнення результату потрібно пройти не менше 10-15 сеансів.

  Під час проходження курсу найкраще проводити обгортання приблизно раз в три дні, а підтримуючу терапію – хоча б пару разів на місяць. Послуга корекції тіла в Києві виконується досвідченими професіоналами і практично не має протипоказань, але слід дотримуватися певні обмеження:

  1. Не застосовувати препарат пілінгових засобів перед проведенням обгортань.
  2. Не можна наносити Cello Gel на інтимні частини тіла, внутрішню частину ліктьової області, а також в пахвові западини.

  Існують також певні заборони до виконання процедури:

  1. Екзема або дерматит.
  2. Гостра стадія хвороби органів малого таза.
  3. Вагітність.
  4. Хвороби нирок, варикоз, тромбофлебіт.
  5. Новоутворення, ендометріоз.
  6. Захворювання серцево-судинної системи.

  Записатися на сповивання варто заради дійсно приголомшливих результатів, які стають помітними приблизно після проходження 10-15 процедур:

  1. Позбавлення від целюліту, усунення набряклості.
  2. Повноцінне очищення організму.
  3. Зниження обсягів тіла і, відповідно, зниження ваги, нормалізація обміну речовин.
  4. Поліпшення лімфотоку і кровотоку.
  5. Загальна омолодження шкіри, підвищення пружності і пластичності, зміцнення м’язової тканини.
  6. Усунення малюнка з судин на шкірі.
  7. Поліпшення працездатності, позитивний настрій, приплив сил.

  Ціна на STYX обгортання тіла гелем

  Вартість сповивання обговорюється з консультантами на першій зустрічі, оскільки залежить від використовуваних засобів і загальної тривалості сеансу. У будь-якому випадку, замовити послугу варто, оскільки ціни прийнятні, а користь для здоров’я просто величезна. Це підтверджують і залишені на сайті відгуки Styx обгортання Cello Gel. З кожним клієнтом працюють досвідчені фахівці, які чудово розбираються у всіх нюансах процедури. Телефонуйте і записуйтеся!