Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > Масаж > Антистресовий масаж

Оставить заявку

Антистресовий масаж

time-icon60 хв - 580 грн
time-icon90 хв - 750 грн

У сучасному світі, це один з найбільш затребуваних видів масажів, який призначений для досягнення повного розслаблення. В результаті процедури зникає м’язова і нервова напруга, настає почуття легкості і заспокоєння. Основний ефект: усунення хронічної втоми, нормалізація сну, підвищення імунітету і поліпшення настрою.

Це особливий вид масажу, один з найпопулярніших і затребуваних, він показаний практично всім.

Рекомендується при: стресових станах, нервовому перенапруженні, емоційній і фізичній втомі, безсонні, депресії, хронічній втомі, частих простудних захворюваннях, підвищеній м’язовій напрузі. Крім зняття стресу і розслабляючого ефекту массаєж надає дренуючу дію, стимулює кровообіг і обмінні процеси в організмі.

Перед масажем рекомендуємо замовити пропарювання в Хамамі 15 хвилин, завдяки йому розм’якшуються м’язи, а також зменшується біль в суглобах і м’язах, викликаний спазмом. Ця послуга оплачується додатково! Вартість – 390 грн для однієї людини, для двох 590 грн. У вашому розпорядженні: халат, банний рушник, одноразова білизна і тапочки.

За бажанням можна замовити додаткове масло: кокосове, арганове, аргалі + вербена, аргалі + іланг-іланг, масло какао. Вартість – 100-200 грн.