Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Услуги > SPA-програми

SPA-програми

СПА Weekend для мам

time-icon120 хв(обличчя+ тіло) для одного - 2000 грн
time-iconдля двох - 4000 грн

СПА Детокс

time-icon90 хв для одного - 1000 грн
time-iconдля двох - 2000 грн

СПА Морська енергiя

time-icon120 хв для одного - 1800 грн
time-icon120 хв для двох - 3600 грн

СПА Виноградний шик

time-icon120 хв для одного - 1600 грн
time-icon120 хв для двох - 3200 грн

Шоколадне обгортання СПА (Шоколадно-цитрусовий джаз)

time-icon120 хв для одного - 1500 грн
time-iconдля двох - 3000 грн

Кокосовий спа Київ

time-icon2 години для одного - 1600 грy
time-iconдля двох - 3200 грн

Спа полуничний йогурт Київ

time-icon120 хв для одного - 1600 грн
time-icon120 хв для двох - 3200 грн

Віскі обгортання STYX

time-iconтотально 60 хв - 1000 грн

SPA-процедури в Києві

Неважливо, яка за вікном погода, який день тижня або місяця – саме зараз дуже вдалий час для того, щоб побалувати себе і влаштувати міні-відпустку: сходити в СПА-салон в Києві. Звичайно, кожен може заперечити, що зараз зовсім немає часу на поїздки, та й справ конче. Але в тому-то й принадність СПА-процедури для тіла, що, незважаючи на весь очевидний ефект і принесене задоволення, вони не займають занадто багато часу. Всього кілька годин – і вас буде не впізнати: ви відпочинете, відновите втрачені сили, придбаєте більш доглянутий і свіжий вигляд. Все це напевно спонукатиме вас сходити в СПА. І якщо ви не знаєте, куди сходити в СПА, загляньте в наш салон на Васильківській!

 

Чому СПА-процедури Київ варто проходити саме у нас? Нашому салону завжди є, що запропонувати своїм клієнтам. І не має значення, чи є ви нашим постійним відвідувачем, або прийшли до нас вперше, проходили ви коли-небудь СПА-процедури і масаж, або це ваш дебют … Ми завжди зможемо запропонувати вам найбільш цікавий варіант, який залишиться в пам’яті, як приємне спогад. З нами ви назавжди закохаєтесь в СПА! Але якщо не бути голослівними і приводити конкретні факти, то можна сказати наступне: наші постійні клієнти люблять нас, тому що сходити на СПА-процедури ВДНГ – значить, отримати стовідсоткове перезавантаження. Іншими перевагами салону є:

 

  • Загальна атмосфера. Кожен елемент декору у нас добре продуманий і спрямований на те, щоб налаштувати вас на відпочинок. Тому, лише входячи в наш салон, ви відразу перейметеся аурою млості і релаксу. Красивий інтер’єр, легка м’яка музика і звуки природи, приглушене світло, приємні співробітники, приємні аромати … Тут є все для розслаблення і відчуття повної нірвани.
  • Широкий перелік процедур. У нас ви знайдете процедури, зібрані з усього світу, протягом багатьох століть доводять свою вражаючу ефективність. Різні ванни і маски, різні техніки масажу, прийоми і процедури … Кожен зможе замовити СПА-програму Теремки на свій смак.
  • Можливість самостійного складання програми. Так, у нас є комплекс підібраних процедур і ви можете довіритися нам, при плануванні свого відпочинку – замовити СПА-програму ВДНХ. Однак, якщо ви маєте власне бачення та хочете сходити на СПА-програму, яку вирішили придумати самостійно – ми будемо раді бути корисними вам. Кожну процедуру можна замовляти як в комплексі, так і окремо.
  • Апарати та обладнання преміум-класу. У своїй роботі ми не використовуємо сумнівне обладнання, препарати і апарати, довіряючи лише відомим, що має бездоганну репутацію брендам. Тому і результати перебування у нас просто фантастичні!
  • Кращі майстри. Ми дуже відповідально ставимося до вибору фахівців, тому працювати у нас можуть лише справжні профі. Ви можете бути впевнені, що працювати з вами будуть кращі майстри своєї справи!
  • Для двох. Є у нас програми, які розраховані на двох. Тобто ви можете взяти з собою близьку людину і разом з ним насолодитися усіма принадами дня, проведеного в СПА центрі!
  • Прийнятна вартість. У нашому салоні на всі СПА-процедури ціни цілком прийнятні. Тому відпочивати у нас ви зможете так часто, як вам буде цього хотітися! Одним словом, не варто губитися в здогадах і тонути в роздумах, краще відразу приймайте рішення замовити СПА-процедуру Київ у нас. Відмінне самопочуття, незабутній відпочинок і чудовий настрій – гарантуємо! Наш салон по праву – кращий СПА на Теремках, тому, якщо ви все ще в роздумах, де сходити на СПА-програму, не втрачайте часу – заходьте до нас!