Location 03169, Киев, переулок Московский, 2И | с 11:00 до 22:00 | UA
Miracle Spa > Арома хаммам

Арома хаммам

Арома Хамам – подорож в насолоду.

Ароматерапія сьогодні активно використовується в спа-салонах. Вона робить позитивний вплив на людський організм і часто використовується в нетрадиційних методах лікування різних захворювань.

Ефірні масла корисно впливають на організм з точки зору фізіології, вони також здатні покращувати психоемоційний стан людини. У нашому спа-салоні ми використовуємо тільки натуральні та чисті масла, які володіють унікальними корисними властивостями зцілення.

Ароматерапія зменшує ймовірність виникнення запальних процесів; активно впливає і стимулює імунну систему; позитивно впливає на нервово-психічний стан; знімає напруженість і втома; підвищує життєвий тонус і настрій; знижує тривогу і усуває симптоми депресії.

У нашому спа-салоні процедуру ароматерапії можна проводити не тільки в кабінеті, а й в хамам. Зручно вмостившись на теплих кам’яних столах, ви будете вдихати аромат альпійських лугів, евкаліпта, лаванди, конвалій або будь-який інший на ваш смак. За допомогою них ви можете подумки перенестися в бажане місце і навіть медитувати. Ароматна пара буде створювати приємну атмосферу, всі проблеми і суєта залишаться за стінами Хамам, а час пролетить непомітно.

Ароматерапію в хамам можна додатково замовити до будь-спа-програмі в хамам.

Вартість – 200 грн.